Canto Dos Passaros
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Als gasten in Canto Dos Passaros Tramandaí villa verblijven, kunnen ze een bezoek brengen aan het Profa. Abrilina Hoffmeister Historic Municipal Museum, dat op 14 minuten lopen ligt.
Shopping 2000 kunnen gaten op 1 km van het vakantiehuis vinden. Winkelliefhebbers zullen genieten van de locatie op circa 10 minuten rijden van de Paradouro South Waves.
Gasten kunnen dineren in Restaurante Nei, op 400 meter afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Profa. Abrilina Hoffmeister Historic Municipal Museum1 km
- Museu de Ciências Naturais da Universidade Federal do Rio Grande do Sul1,7 km
- Monumento ao Peixe1000 m
- Paradouro South Waves1,9 km
- Museu de Ciências Naturais da Universidade Federal do Rio Grande do Sul – MUCIN1,4 km
- Strand van Tramandai2,5 km
- Cabras Beach2,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Torres76 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Canto Dos Passaros villa?
Gasten van Canto Dos Passaros villa kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Canto Dos Passaros villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Canto Dos Passaros villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Canto Dos Passaros villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Canto Dos Passaros villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Gasten die in het vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk het Profa. Abrilina Hoffmeister Historic Municipal Museum en Shopping 2000 bereiken, die respectievelijk ongeveer 1 km verwijderd van de accommodatie en op 1,1 km afstand liggen.